MATSERVIS, "guldfågel", 44 delar, Gustavsberg.

204653. MATSERVIS, "guldfågel", 44 delar, Gustavsberg.

7 Mattallrikar
10 Djupa tallrikar
10 Desserttallrikar
10 Assietter
3 Uppläggningsfat
2 Uppläggningsskålar
1 Såsterrin.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 Mattallrikar
10 Djupa tallrikar
10 Desserttallrikar
10 Assietter
3 Uppläggningsfat
2 Uppläggningsskålar
1 Såsterrin.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 2 221