HÖRNBOKHYLLA, björk, 1900-tal.

20463. HÖRNBOKHYLLA, björk, 1900-tal.

Längd ca 132, djup ca 90, höjd 199 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 8 485