HJALMAR STRÅÅT. "Grind till Storkyrkan", olja på pannå, signerad.

204536. HJALMAR STRÅÅT. "Grind till Storkyrkan", olja på pannå, signerad.

26 x 35 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 35 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Antal besök: 1 604