CARL MÅNSSON. Skånskt landskap med gård, olja på duk, signerad 1988.

204529. CARL MÅNSSON. Skånskt landskap med gård, olja på duk, signerad 1988.

40 x 60 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 60 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Antal besök: 798