SKEDAR, 7 st, sterling, Georg Jensen. 313 gram.

204481. SKEDAR, 7 st, sterling, Georg Jensen. 313 gram.

Förgyllda årsskedar. 1976-1982.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 829