Hattmakarverktyg. Stans för invändig märkning. 1900-talets första del.

20447. Hattmakarverktyg. Stans för invändig märkning. 1900-talets första del.

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 242