Garpenhus Auktioner
Övrigt
Teknika & Nautika
Hattmakarverktyg. Stans för invändig märkning. 1900-talets första del.
20447. Hattmakarverktyg. Stans för invändig märkning. 1900-talets första del.
Höjd 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
872