STIG CLAESSON (SLAS). "Stockholms vatten", mapp om 7 färglitografier, signerade, 5 st numrerade 59/100, en numrerad XVII/XX, samt ett provtryck.
204350. STIG CLAESSON (SLAS). "Stockholms vatten", mapp om 7 färglitografier, signerade, 5 st numrerade 59/100, en numrerad XVII/XX, samt ett provtryck.