STIG CLAESSON (SLAS). "Stockholms vatten", mapp om 7 färglitografier, signerade, 5 st numrerade 59/100, en numrerad XVII/XX, samt ett provtryck.

204350. STIG CLAESSON (SLAS). "Stockholms vatten", mapp om 7 färglitografier, signerade, 5 st numrerade 59/100, en numrerad XVII/XX, samt ett provtryck.

Bladstorlek ca 47,5 x 62,5 cm.

Hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hanteringsveck.

Antal besök: 916