OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. skulptur, sten, monogramsignerad ON samt daterad 71.

204318. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. skulptur, sten, monogramsignerad ON samt daterad 71.

Monterad på plastsockel.
Höjd 17,5 cm.

Obetydligt slitage, sockel med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på plastsockel.
Höjd 17,5 cm.

Antal besök: 523