KLOCKOR, 2 st, Buler samt Lord Elgin.

204314. KLOCKOR, 2 st, Buler samt Lord Elgin.

Armbandsur, Lord Elgin, 14 k goldfilled, urtavla ca 23 x 18 mm
Klocka, hängmodell, Buler, diameter, urtavla ca 15 mm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 2 877