Blus
Underkjol
Kjol, midjemått ca 70 cm.
Förkläde
Livstycke, snöras. Bystvidd ca 94.
Förstärkt underkjol med skador vid dragkedja medföljer.
Slitage.
Blus
Underkjol
Kjol, midjemått ca 70 cm.
Förkläde
Slitage.