FOLKDRÄKT, Västergötland.

FOLKDRÄKT, Västergötland.
2043111. FOLKDRÄKT, Västergötland.

Blus
Underkjol
Kjol, midjemått ca 70 cm.
Förkläde
Livstycke, snöras. Bystvidd ca 94.

Förstärkt underkjol med skador vid dragkedja medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blus
Underkjol
Kjol, midjemått ca 70 cm.
Förkläde

Slitage.

Antal besök: 5 951