PÄRCOLLIER, guldlås 9k med 1 diamant 0,005 ct.

204289. PÄRCOLLIER, guldlås 9k med 1 diamant 0,005 ct.

76 sötvattenodlade pärlor från Skottland.
Längd 42 cm, Vikt 17,45 gram.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm, Vikt 17,45 gram.

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 209