HUGGARE med balja av fransk modell, Replika 1900-tal .

204277. HUGGARE med balja av fransk modell, Replika 1900-tal .

Längd 68 cm
Från modell 1800-tal.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 68 cm
Från modell 1800-tal.

Bruksskick.

Antal besök: 1 321