CARL CRISTIAN BOWEDT. Olja på duk, signerad.

204274. CARL CRISTIAN BOWEDT. Olja på duk, signerad.

Motiv från Vittsjö. Ca. 43x55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 682