Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Silver & Metall
Silver
Vinkylare med lock, silver och trä. Total vikt 1200g. Art deco. Svenska importstämplar 1931.
20423. Vinkylare med lock, silver och trä. Total vikt 1200g. Art deco. Svenska importstämplar 1931.
Höjd 28 cm med lock.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm med lock.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 481