NAGAMAKI, Kina, 1900-tal.

NAGAMAKI, Kina, 1900-tal.
204207. NAGAMAKI, Kina, 1900-tal.

Längd ca. 161 cm. Blad längd 80 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 519