EMIL HELLBOM. OLJA på pannå, Sign, Stockholmsmotiv, 2 st.

204197. EMIL HELLBOM. OLJA på pannå, Sign, Stockholmsmotiv, 2 st.

1 st 45 * 37 cm, 1 st 34 * 26 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 661