SERIETIDNINGAR, 30 st. Bland annat Familjen Flinta och Kalle Anka.

204195. SERIETIDNINGAR, 30 st. Bland annat Familjen Flinta och Kalle Anka.

År 1959-1969.

Skador. Slitage. Några tidningar tejpade andra bemålade med tusch och namnade. Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

År 1959-1969.

Antal besök: 576