MATSERVIS, 50 delar, porslin, "Stina" Gefle.

204110. MATSERVIS, 50 delar, porslin, "Stina" Gefle.

12 flata, diameter ca 24 cm.
12 assietter, 21,5 cm.
10 assietter, 19,5 cm.
12 djupa, 19,5 cm.
2 fat, längd 24 cm.
1+1 skålar längd 23 cm.

Slitage, krackelyrer, missfärgningar, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 flata, diameter ca 24 cm.
12 assietter, 21,5 cm.
10 assietter, 19,5 cm.
12 djupa, 19,5 cm.
2 fat, längd 24 cm.
1+1 skålar längd 23 cm.

Antal besök: 5 800