RUNE PERSON. Kvinnomotiv, olja på pannå, signerad med dedikation.

204096. RUNE PERSON. Kvinnomotiv, olja på pannå, signerad med dedikation.

76 x 63cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Rune Person (1914–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 63cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Rune Person (1914–1990)

Antal besök: 1 315