BYRÅ med huggen stenskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal.

20408. BYRÅ med huggen stenskiva, sengustaviansk stil, 1800-tal.

Med tre lådor, huggen stenskiva.
Längd 82,5, bredd 47, höjd 87 cm.

Nyckel saknas. Mindre slitage. Något blekt. Skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 439