RULLGARDIN, Berns Salonger, 1800-tal.

20407. RULLGARDIN, Berns Salonger, 1800-tal.

Motiv Berns Salonger med unionsflaggorna.
136 x 113 cm.

Slitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

136 x 113 cm.

Slitage, skada.

Antal besök: 1 409