KLAFFBORD, AB Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

203996. KLAFFBORD, AB Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet 8369-23916
Längd 149, bredd 107, höjd 74 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 331