ERNST BILLGREN (F.1957). "Kajan". Olja på pannå med mosaik.

203985. ERNST BILLGREN (F.1957). "Kajan". Olja på pannå med mosaik.

Monogramsignerad EB. 46 x 71 cm.
Proveniens: Inköpt på Galleri 1, Göteborg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 374