FÅTÖLJ. "PK-22" i svart skinn. Design Poul Kjaerholm.

203923. FÅTÖLJ. "PK-22" i svart skinn. Design Poul Kjaerholm.

Svart skinn och mattpolerat stålram
Stämpelmärkt E Kold Christensen. Denmark.
Höjd 79 cm
Längd 58 cm.
Bredd ca 60 cm.

Bruksskick.
Två tryckknappar defekta.
Något märke i skinnet.
Repor på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm
Längd 58 cm.
Bredd ca 60 cm.

Bruksskick.
Två tryckknappar defekta.
Något märke i skinnet.
Repor på benen.

Antal besök: 3 294