PARTI MYNT, Sverige, silver, mestadels 1900-tal.

203920. PARTI MYNT, Sverige, silver, mestadels 1900-tal.

Främst 1- och 2-kronor, 80%
Vikt ca 2230 gram.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Främst 1- och 2-kronor, 80%
Vikt ca 2230 gram.

slitage.

Antal besök: 997