MATSERVIS, Porslin, Union-t. 42 delar.

203910. MATSERVIS, Porslin, Union-t. 42 delar.

12 st mattallrikar, 10 st djupa tallrikar, 12 st assietter, 5 st uppläggningsfat, 2 st såskoppar, terrin samt kanna.

Åldersslitage, nagg samt spricker finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 388