JOSEF LINDSKOG. "Övre varvsgatan, Marstrand", olja på pannå, sign.

203902. JOSEF LINDSKOG. "Övre varvsgatan, Marstrand", olja på pannå, sign.

33x41 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x41 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 1 255