Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
MARY CARLSSON. Komposition, krita, signerad och daterad 1976.
203828. MARY CARLSSON. Komposition, krita, signerad och daterad 1976.
45x33 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x33 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 093