GITARR, Levin, modell LTS 24, 1970-tal.

203810. GITARR, Levin, modell LTS 24, 1970-tal.

För 12 strängar. Märkt 516057, model no LTS 24.
Total längd ca 107,5 cm.

Slitage, enstaka skador däribland sprickor. Svart dekor flyttad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 107,5 cm.

Antal besök: 2 943