KARL KAUFMANN (1834-1902). Hamn med befästning. Olja på duk, signerad L. van Howe.

203722. KARL KAUFMANN (1834-1902). Hamn med befästning. Olja på duk, signerad L. van Howe.

Signerad under pseudonym. Ca 67x53 cm.

Krackelyr, fläckar, smärre färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 849