BORD med låda samt PALL, gustaviansk stil, 1900-tal.

203643. BORD med låda samt PALL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord med låda, längd 57 bredd 37 höjd 70 cm
Pall höjd ca 44 cm.

Senare bemålade. Slitage, sprickor, fläckar, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall höjd ca 44 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 813