MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

203613. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets diameter 108, höjd 74, 2 iläggsskivor á 39,5 cm.

Slitage, fläckar, färbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874