PLIANG, 1800-tal.

PLIANG, 1800-tal.
203494. PLIANG, 1800-tal.

Vitmålad. Längd 63, bredd 44, höjd 46 cm.

Slitage, sprickbildningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
203494. PLIANG, 1800-tal.

Slitage, sprickbildningar.

Antal besök: 2 620