STIG OWE JEMSEBY. (2) Landskap, gouache, signerade och daterade 81.

203480. STIG OWE JEMSEBY. (2) Landskap, gouache, signerade och daterade 81.

Stig-Owe Jemseby, född 1941 i Stockholm, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör.
35 x 47.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 47.

Ej examinerade ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 150