KARTA, över medelhavet, Justus Danckerts, 16/1700-tal.

20346. KARTA, över medelhavet, Justus Danckerts, 16/1700-tal.

Maris Mediterraanei Tabula Autore Iusto Danckerts, ca 39 x 29 cm.

Beskuren till hälften, slitage, fuktskadad, fläckar, skador, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 239