INDUSTRIARMATUR, L.E Roshamn Aktiebolag, Gårdveda, 1900-talets mitt.

203457. INDUSTRIARMATUR, L.E Roshamn Aktiebolag, Gårdveda, 1900-talets mitt.

Sfärisk kupa i metall. Stålställning för väggfäste. Längd 68, diameter på kupan ca 45 cm.

Slitage, kapad kabel, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 527