FÅTÖLJER 1 par, modell 44, Alvar Aalto, Artek.

203339. FÅTÖLJER 1 par, modell 44, Alvar Aalto, Artek.

Zebramönstrad tygklädsel, björk.
Bredd ca 62 cm.

Ställvis kraftigt slitage. Fläckar. Enstaka mindre skador på klädsel. Stadkant på klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 62 cm.

Antal besök: 3 679