FIGUR, lergods, Kina, Wei.

FIGUR, lergods, Kina, Wei.
203315. FIGUR, lergods, Kina, Wei.

Krigare. Delvis bemålad. Höjd 25 cm.

Slitage mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage mindre skador.

Antal besök: 857