FIGUR, lergods, Kina, Ming(1368-1644).

203313. FIGUR, lergods, Kina, Ming(1368-1644).

Väktare. Grönglaserad. Höjd 35 cm.

Lagning samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning samt slitage.

Antal besök: 864