ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografier, 6 st, signerade samt signerad i plåten.

203302. ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografier, 6 st, signerade samt signerad i plåten.

Bladstorlek ca. 56x38, 32x45 samt 65x50 cm.

Oramade.

Örjan Wikström (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Örjan Wikström (Född 1948)

Antal besök: 613