Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
HERMANUS KOEKKOEK II. 1836-1895, Holland, målade under namnet J van Couver, " Windsor Castle " olja på duk.
203240. HERMANUS KOEKKOEK II. 1836-1895, Holland, målade under namnet J van Couver, " Windsor Castle " olja på duk.
67 x 93 cm.
Slitage duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 93 cm.
Slitage duk.
Auktionsverket Engelholm
813