HERMANUS KOEKKOEK II. 1836-1895, Holland, målade under namnet J van Couver, " Windsor Castle " olja på duk.

203240. HERMANUS KOEKKOEK II. 1836-1895, Holland, målade under namnet J van Couver, " Windsor Castle " olja på duk.

67 x 93 cm.

Slitage duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 93 cm.

Slitage duk.

Antal besök: 813