MATBORD, gustaviansk stil, märkt SOL, 19/2000-tal.

20322. MATBORD, gustaviansk stil, märkt SOL, 19/2000-tal.

Diameter 120, höjd 74 cm, 3 st iläggsskivor 55 cm vardera.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 9 595