FÖNSTERBORD, 1800-tal.

FÖNSTERBORD, 1800-tal.
203190. FÖNSTERBORD, 1800-tal.

Björk. Rektangulär skiva på kopplat underrede. Längd 69, bredd 38, höjd 73 cm.

Bruksslitage, något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något ostadigt.

Antal besök: 776