PARTI GLAS, ca 43 delar, bland annat Gullaskruf.

20316. PARTI GLAS, ca 43 delar, bland annat Gullaskruf.

12 Vinglas, olikfärgade, Gullaskruf samt Skåne Glasbruk.
6 Grogglas, slipad dekor.
6 Ölglas, olikfärgade.
6 Vattenglas, blå glasmassa.
12 Vattenglas, olikfärgade.
Skål, röd glasmassa, diameter 21 cm.

Höjd 6 -20 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 Grogglas, slipad dekor.
6 Ölglas, olikfärgade.
6 Vattenglas, blå glasmassa.
12 Vattenglas, olikfärgade.

Höjd 6 -20 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 1 192