MOCCASKEDAR 2 modeller, 6+5 st, silver, 1900-tal.

203158. MOCCASKEDAR 2 modeller, 6+5 st, silver, 1900-tal.

6 moccaskedar, "Vasa" GAB, 1930-tal, längd 11 cm.
5 moccaskedar, "Ingrid" GAB, 1950-tal, längd 10,5 cm.
Total vikt ca 120 gram.

Bruksslitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 120 gram.

Bruksslitage, gravyrer.

Antal besök: 732