JUSSI TAIPALEENMÄKI. 5 st, litografier, signerade, 2 numrerade.

203155. JUSSI TAIPALEENMÄKI. 5 st, litografier, signerade, 2 numrerade.

Bildstorlek ca. 17x26-62x87 cm.

Jussi Taipaleenmäki (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801