LEOPOLD FALKOWSKI. 16 st, signerade och numrerade.

203148. LEOPOLD FALKOWSKI. 16 st, signerade och numrerade.

2 olika motiv. Bildstorlek ca. 42x52.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Antal besök: 1 793