CAFÉBORD, omkring 1900-talets mitt.

203073. CAFÉBORD, omkring 1900-talets mitt.

Ca. längd 85, bredd 54, höjd ca. 73 cm.

Slitage. Kant med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Kant med krackelyr.

Antal besök: 638