203052. ORDFÖRANDEKLUBBA samt PLATTA, med beslag i silver, Stockholms Enskilda Bank, 1956.
Klubba, svartlackerat trä med beslag i silver, längd ca 21 cm
Platta, svartlackerat trä med beslag i silver, diameter ca 11 cm.
Slitage. Smärre stötskador och färgbortfall.