SKÅL samt BÄGARE 3 st, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1951/52.

203048. SKÅL samt BÄGARE 3 st, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1951/52.

Skål, diameter ca 15,5 cm, höjd ca 5 cm.
3 bägare, höjd ca 4,5 cm.
Total vikt ca 296 gram.

Bruksslitage. Bucklor på en bägare. Gåvogravyr under skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 bägare, höjd ca 4,5 cm.
Total vikt ca 296 gram.

Antal besök: 590